20. dets. 2020 Administrator

Viirelaiu Vabariik


Oleme suhteliselt isemajandavad ja abipakette Euroopast ei saa. Ehk siis – 94% meie riigi tuludest tuleb turismist, 5% kalapüügist ja 1% salakaubandusest.

Meile saab külla tulla nii kambaga kui ka kahekesi. Suvehooajal rendime me välja tervet saart korraga ühele seltskonnale. Kui soovid kahekesi tulla, siis on sul võimalus tulla meie juurde õhtusöögile (vaata siit) või ööbida veepealses majas, mida meil on kaks (neid saad vaadata siit)

Viirelaiu Vabariigist rohkem: Meie Ajalugu

Hetkel on meil kuus kodanikku, aga loodame, et sinagi tuled meie kodanikuks. Siit lingilt saad esitada avalduse. Meie juures kodanik olles on uskumatult soodne liikluskindlustus, sest saarel pole ühtegi autot ja mitte ühtegi liiklusõnnetust (kui välja arvata see, et meie töömees sõitis õhtul kogemata käruga lambale otsa).

Majanduslikult on turism meie ainuke suurem tuluallikas. Kala püüame ka, aga selle sööme ise koos külalistega ära. Lambakasvataja makstav maa rent 106 EUR aastas ei aita meil aastat üle elada. Seega tule meile külla. Võtame Sind ja Sinu sõpru vastu nagu meie tahaksime, et meid vastu võetakse.

Kui EV kardab oma idanaabrit Venemaad, siis meie kardame oma suurt idanaabrit Eestimaad. Hetkel oleme esitanud ühinemispalved ÜRO ja NATO-ga. Meil on sarnased mured nagu Eesti Vabariigil – me kardame suurt karu idast.

Kuna meil on võrreldamatult väiksem sõjavägi, ja meie sõjavägi koosneb 1-st inimesest, kes käinud kunagi proovimas EV ajateenistusse saada, aga tervislikel põhjustel ei saanud sinna, on hirmuks põhjust. Muidu toimime nagu iga terve maa – olemas on oma raha, lipp ja passid.

Kirjutage meile külastamise soovist mailile info@viirelaid.ee või Facebooki www.facebook.com/saarele

Näeme saarel! 😉


Go back